Thursday, September 1, 2011

Beginning of the end


Tsaukiiii!
Kahjuks või õnneks algas täna kool. Minu jaoks on see viimane aasta põhikoolis. See lause tundub nii imelik, mina ja üheksandik? See pole mulle veel kohale jõudnud... Kuid lõpukleiti tahaks juba otsima minna;)

Peaksin vist vabandama, et siia pole ammu postitusi laekunud, kuid võin lubada, et nüüd, kooli algusega, tulevad ka postitused. Mis saakski parem olla kui pärast kooli teha käsitööd ja puhata?

Kuid nüüd minu 1. septembri outfiti juurde. Ma ei teagi, kas ma olen sellise riietusega rahul või ei, kuna need riided said lõpuks valitud alles täna hommikul. Eile õhtul proovides enda maxikleiti avastasin, et see ei istu mul seljas kohe üldse mittegi hästi. Täielik paanika nohh! Kuidas ma seda varem ei märganud? Nii palju vaeva nähtud ja ma ei saagi seda kanda. Pärast seda oli mu tuju täielikult rikutud. Keerasin oma kapi pahupidi ja ikka miski nagu ei sobi. Lõpuks sain väga pahaseks ning läksin ära magama. Enne uinumist tekkis siis selline idee ja nüüd siis teile pildid!
Kardigan - Nümphl/Stockmann, vöö - Cropp, pluus - PTA, püksid - CHR, kingad - Jetty
Püksid on mingid hästi vanad, ema kapist leitud. Algselt olid need alt laienevad, kuid tegin ise alt kitsaks. Sai tehtud see kunagi kevadel, kui oli vaja taolisi pidulikke pükse teatrisse, aga polnud kuskilt leida.

Head kooliaasta algust,
Merka

No comments:

Post a Comment