Monday, September 19, 2011

This is the reason why my heart beat so fast

Kaunist sügist!
Väljas ainult sajab, puhub tuul, vähel piilub päike ning õhk muutub aina sügisemaks. Kooli rutiin veel puudub ning veel vähem puudub aega ja veel-veel vähem puudub jõud silmi lahti hoida. Ainult magaks! Laupäeval käisin Tankla ajalehe koosolekul ning ajaleht ilmub oktoobris. See on kolmas ajaleht juba ning sel korral leiate sealt vahelt 2 artikklit minu poolt. Järgmine nädal oleks vaja Dairiga saada valmis projekt. Lisaks igatsen käsitööd. Järgmine nädal on ka veel neli kontrolltööd, aga see selleks. Tahaks näha, kuidas ma järgmine nädal rabelen, et kõiki asju saaks tehtud. Patareid aina tühjenevad ning vajavad laadimist! Kuid mul on nipp, kuidas mina oma patareisid laen ning inspiratsiooni kõigeks leian. Selle salerelva nimi on hardstyle. Muusika, mida tegelikult vähesed armastavad. Mina isiklikult olen sellest sõltuvuses ning hetkel kuulan ainult seda, ei midagi muud. Loodan, et te kuulate need lood ikka ära. :)

Showtek - The world is mine
See on lugu, mida kuulasin esimest korda Katrina ipodist ning just see lugu põhjus, miks ma hakkasin hardstyle kuulama. Need sõnad... I'm still in lovee... Teile panen siia lühikese versiooni loost, kuna arvan, et enamus ei suudaks täispikka lugu kuulata.

Tatanka - Afrika
Selle looga juhtus selline tore asi, et olin Otepää bussijaamas bussi oodates istunud pingile ja olin väsimusest sinna suremas. Järsku kuulin kuskilt mingit muusikat (enamuste jaoks mingit mõtetut paukumine mitte muusika), kuulatasin ja lauslin a-a-afrika ning mul oli õigus, mõne sekundi pärast tuligi see koht laulust. Väsimus oli kohe kadunud, suu venis kõrvuni, natuke laulsin ka kõva häälega kaasa. :D Sel hetkel olin koos Dairiga ning ta ütles kohe, et ma olen täiest haige inimene. Aga mulle meeldibki olla insane.

Brennan Heart ft. Wildstylez- Lose my mind
Hetkel üks lemmik lugusid ning seda videot vaadates tekkis kerge soov külastada Mysteryland'i.

Headhunterz vs. Psyko Punkz - Disrespect
Eile avastasin selle laulu. Kindasti lemmik vs. laul. Tõsiselt ma naersin nende sõnade üle! Nii hea lihtsalt. Peaksin hoiatama võib-olla, et see on natuke ropp lugu ning pean ära mainima, et hardstyle trackid ei ole üldsegi mitte roppu sõnavaraga tavaliselt.

Võiksin lisada veel siia miljon lugu, aga ma arvan, et praeguseks aitab. Issand, kuidas ma armastan seda muusikat.

Käsitööst nii palju, et mul on miljon asja pooleli ning koguaeg tuleb ideid juurde, mida võiks teha, aga ma üritan järjest asjad valmis teha. Üleeile sai jälle üks lõngakera ostetud(kinnaste jaoks). Ma ausalt üritan mitte kogu aeg uute asjadega alustada, aga see ei tule eriti välja.

Päikest,
Merka

No comments:

Post a Comment